2019 november első hetében került sor a Tildy Zoltán Általános Iskola és A.M.I. MATH – Maths, Art and Technology in Harmony „Harmóniában a matematika, művészetek és a technika” című legújabb pályázatának partnertalálkozójára Belgiumban Brugge városában.

A találkozóra az  iskola Erasmus koordinátora és igazgatóhelyettese utazott el. A program során workshopokon vettek részt, ahol új módszereket ismerhettek meg ( Bee-Bot, Dash&Dot, Scratch ), melyek lehetőséget nyújtanak különféle kódolási technikák alkalmazására. E tevékenységeket igyekeznek majd beépíteni itthon a tanórák egy részébe, kipróbálva azokat. Emellett órákat tartottak a hatodik osztályokban, ahol országunkkal, városunkkal és iskolájukkal ismertették meg a belga gyerekeket, akik nagy érdeklődéssel fogadták őket. Délutánonként pedig Brugge nevezetességeit csodálhatták meg.