Vasárnap:

Vasárnap megérkeztünk a metró állomásra ott várt minket a két család. Miután elmentünk a fogadóinkhoz egy közös ebédet ejtettünk meg. Ebéd után elmentünk egy viking múzeumba, ami kicsit unalmas volt. A másik múzeum, amibe mentünk szintén hajós volt ennek a neve Fram múzeum. Itt egy szimulátort is kipróbálhattunk. Miután megnéztünk egy filmet, amin kicsit elaludtam, mert sokat sétáltunk. Hazafelé hajókáztunk a Fjordokon. Vacsorát a fiúknál ettük.

Hétfő:

Hétfőn az iskolába körbe vezettek minket és megismerhettük a fogadóink osztályát. Ezen a napon segítettünk kitakarítani az iskolát nekünk csak a tornatermet kellett rendbe tenni. Takarítás után körbe sétáltuk még az iskolát.

Kedd:

Ezen a napon elsétált az egész iskola egy stadiumba ahol, aki jelentkezett futásra az 200métert futott. Mikor mindenki lefutotta a 200métert akkor elindultunk egy szobor parkba. A szobrok meztelenek voltak ott. Itt a szoborparkba, amikor gyorsan körbe futottuk akkor a játszótéren játszottunk egy fél órát ahol fogócskáztunk. Itt a parkba grillezés is volt betervezve csak mivel a tanárok megszavazták, hogy hideg van ezért egy gyorsétteremben ettünk /Mcdonalds/. Miután itt megkajáltunk visszamentünk a fogadóinkhoz.

Szerda:

Ezen a napon egy közös tesiórát tartottak nekünk. Miután a tesióra lezajlott elkezdtünk egy internetes újságot. Ezen a napon Linn után vittem a pulcsiját, mert kint hagyta a pályán. Az internetes újság témája Norvégia és Magyarország volt. Ezt nem sikerült befejeznünk. Miután ebédeltünk elmentünk a Holmenkollenre gyalog. Ahol egy gyönyörű kilátást láttunk. Itt vásárolgattunk szuveníreket nekem a személyes kedvencemet, a sapkámat.

Csütörtök:

Ezen napon esett az eső sajnos. Folytattuk az újságot kicsit, de még így se sikerült befejezni. Édesítő szert kóstoltatott velem Johanna Raginhild legjobb barátnője. Bementünk Linn egyik angol órájára, ami igen érdekes volt játszottunk. Később találkoztunk egy kint élő magyarral, Tímeával, akivel egy órát beszélgettünk. Azután elmentünk a partira ahol játszottunk, ettünk és Linnek tanítottunk egy-két magyar szót és elég gyorsan tanult. Ezután elkértük az emailjét és én elmailezek vele. Evés után egy koncertet néztünk meg. Majd visszamentünk a fogadónkhoz.

Péntek:

Ezen a pénteki napon kimentünk az állomásra ahol találkoztunk a tanárainkkal. Már Magyarországon Berciről azt feltételeztük, hogy vagy kint hagyta az eszét vagy el se hozta mert a kabátját majdnem ott hagytuk a reptéren.