Versenyek

Népdaléneklési verseny

1. helyezett: Mendre Flóra (2.a)

Különdíjasok: Eitler Gerda Antónia (3.c), Nánási Levente Imre (3.c), Papp Nóra (3.a), Lipcsei Lili (1.b),

Gyöngyösi László, Boda Márk, Boda Virág, Szabó Adrián Csaba (gyógypedagógia alsó és felső tagozat)

Helyi kerékpáros ügyességi és elméleti csapatverseny

1. helyezett: Bacsa Petra,Papp Nóra, Szalai Bence János (3.a osztály csapata), Kovács Anna, Baranya Tibor, Schultz Máté (4.a osztály csapata)

Két keréken biztonságban helyi rajzverseny

1. helyezett: Tóth Dávid András (4.c), Szalóki Hédi Kata (1.c)

2. helyezett: El-Ghatas Ziad (4.b), Tóth Dominik (2.b)

3. helyezett: Szebenyi Berta (3.c), Hajdu Bence (1.b)

Közösségünket segítő események, tettek

Október 6-i megemlékező iskolarádiós műsorban szerepeltek:

4.b osztályból: Tóth-Bakos Blanka, Ács Eszter Emma, Vincze Katalin, Nana-Mezei Amanda Döniz, Fazekas Roberta, Nagy Hanna, Szabó Balázs, Tölli Dániel

4.a osztályból: Balázs Boglárka, Nagy Tamás

Pákász Futam:

A legsportosabb család egyik tagja: Czirják Anna Valéria (1.c)

A tanulásban lemaradó társaikat folyamatosan önként, önzetlenül segítik a 4. b osztályból:

Barta Zita, Fazekas Roberta, Vincze Katalin, Szabó Balázs

Szorgalmáért kap elismerést a 2.a osztályból (az őszi szünetben sok szorgalmi feladatot végeztek. Pontosan és szépen dolgoztak:

Hermány Milla, Mendre Flóra

Példamutató magatartásáért az iskolagyűlés előtt dícsérjük meg a 2.a osztályból:

Bozzay Zsombor, Szűcs László

A budapesti osztálykirándulásra való felkészülésükért és a kiránduláson tanúsított példamutató magatartásáért, dicsérő oklevelet kapott:

4.c osztály

Október havi tisztasági verseny győztes osztályai:

1.b, 1.c, 2.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c